پاراسل کیش

در حال نمایش 3 نتیجه

در حال نمایش 3 نتیجه

پاراسل کیش : خرید بلیط پاراسل کیش با تخفیف در بهترین کلوپ های تفریحات دریایی کیش

پاراسل کیش چیست؟

پاراسل کیش در دسته تفریحات دریایی کیش قرار دارد و توانسته در این سالها طرفداران خود را پیدا کند. به صورتی که هر گردشگر کیش در سفر خود پاراسل را می گنجاند.در تفریح پاراسل شما خیس نمی شوید، نهایت تا زانو خیس می شوید. یا می توانید از ناخدا درخواست کنید موقع فرود آمدن پاهای شما را در آب بکشد. پاراسل کیش جزو بهترین تفریحات دریایی کیش می باشد.

پاراسل کیش دو نفره
پاراسل کیش دو نفره

بالون سواری در کیش وجود دارد؟

خیلی از افراد به اشتباه بالون سواری را با پاراسل اشتباه می گیرند. باید بگوییم کیش بالون سواری ندارد. شبیه ترین تفریح به بالون سواری، پاراسل در کیش است.

پاراسل ترس دارد؟

این سوال کاملا بستگی به افراد دارد. به نظر نگارنده، پاراسل ترسی ندارد. در ابتدا هیجان و وقتی به بالا رسیدید آرامش را تجربه خواهید کرد. پاراسل جزو تفریحات مهیج و هیجانی است که در آسمان شما احساس آرامش همراه با هیجان را تجربه خواهید کرد.

پاراسل در کیش تا چه ارتفاعی بالا می رود؟

تا ارتفاع 70 متر و این عدد استاندارد است و در تمامی کلوپ ها تا حداکثر همین ارتفاع بالا می روند.

قیمت پاراسل کیش در سال 1401 چند است؟

قیمت پاراسل در کیش 305 تومان است که با تخفیف در سایت کیش تو ارائه می شود.

برای رزرو پاراسل کیش چه کاری لازم است؟

تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کرده، تعداد نفرات را مشخص کرده، سپس دکمه رزرو را بزنید و بلیط خود را دانلود کنید. این تمام کاری است که باید برای خرید بلیط پاراسل کیش انجام دهید.

پاراسل کیش یک نفره
پاراسل کیش یک نفره

پاراسل کیش کجاست؟

سوال خیلی از گردشگران این است که آدرس پاراسل کیش چیست؟ پاراسل کیش در ساحل های کیش یعنی اسکله تفریحی، ساحل دامون، ساحل سیمرغ، ساحل مرجان قابل انجام است.

بهترین ساحل کیش برای پاراسل کجاست؟

همه ساحل های کیش زیباست. باید دید سلیقه شما چطور است. در زیر اسم ساحل های کیش برای پاراسل را برای شما نام برده ایم و توضیح داده ایم. در هر کدام یک از ساحل های زیر، چند کلوپ تفریحات دریایی کیش وجود دارد. کلوپ های طرف قرارداد کیشتو، همه کلوپ 5 ستاره کیش هستند.

اسکله تفریحی

 ساحل اسکله تفریحی بسیار زیبا و پرجنب و جوش است. به هر نقطه که نگاه کنید عده ای را می بینید که در حال تفریح هستند. شما افرادی را می بینید که مشغول قایق سواری، کشتی آکواریوم، شاتل، بنانا و پاراسل هستند.

ساحل دامون

ساحل دامون هم بسیار زیباست و ویو به کشتی های تجاری دارید. همچنین جت اسکی فقط در ساحل دامون قابل انجام هست. اگر برنامه ی شما بعد از پاراسل این است که جت اسکی سوار بشوید، ساحل دامون انتخاب مناسبی برای شما است. همچنین بازار دامون و فودکورت دامون در نزدیکی ساحل دامون قرار دارد.

ساحل مرجان

ساحل مرجان بسیار زیبا و مرجانی است. همچنین نسبت به اسکله تفریحی بسیار دنج تر و خلوت تر است. ساحل مرجان نزدیک به بازار مرجان، رستوران فودلند، کورش برند سنتر است. بسیاری از گردشگران بعد از پاراسل سواری به بازارها سر می زنند.

ساحل سیمرغ

ساحل سیمرغ جزو سواحل بکر کیش است که گردشگرانی که از هیاهو و شلوغی دور هستند ساحل سیمرغ را انتخاب می کنند. ساحل سیمرغ به علت بکر بودن خلوت هم هست. ساحل سیمرغ به پارک دلفین، هتل سیمرغ، هتل شباویز، رستوران شاندیز سرسبز نزدیک است.

پاراسل کیش در ساحل سیمرغ
پاراسل کیش در ساحل سیمرغ

پیشنهاد می کنیم با توجه به سایر تفریحات انتخابی و هتل خود ساحل مورد نظر خود را انتخاب کنید. از آنجا که جزیره کیش، بهشت خانواده هاست. در تمامی ساحل ها پارک های کودک وجود دارد که کودکانتان بعد از پاراسل سواری می توانند بازی کنند. همچنین پیست دوچرخه سواری در تمام ساحل ها قرار دارد که می توانید دوچرخه برای خود و همسفرانتان اجاره کنید.

نظرات در مورد پاراسل کیش چیست؟

شما می توانید در قسمت نظرات، نظر خود را ثبت کنید و از نظر گردشگران دیگر استفاده کنید. همچنین نظرات درباره تفریحات کیش را در قسمت نظرات هر مطلب می توانید ببینید.

مدت زمان پاراسل در کیش چقدر است؟

شما با دیگر گردشگران کیش سوار قایق می شوید و چند متری از ساحل دور می شوید، سپس به نوبت و یکی یکی یا دو تا دو تا سوار پاراسل می شوید. از زمانی که سوار قایق می شوید تا به ساحل برگردید حدود یک ساعت زمان می برد. اما حدود 6 دقیقه بر فراز آسمان هستید.

پاراسل در کیش چند نفره است؟

پاراسل کیش به صورت هم یک نفره و هم دو نفره و هم سه نفره (به شرط وجود کودک) قابل استفاده است.

چتر پاراسل در کیش
چتر پاراسل در کیش

پاراسل کیش برای کودکان به چه صورت است؟

به شرط اینکه کودک 20 کیلو باشد می تواند سوار شود. تعادل وزنی در چتر پاراسل باید برقرار شود. یعنی کودک وسط و پدر و مادر چپ و راست بشیند. یا دو کودک در چپ و راست و یک بزرگسال در وسط بشینند. در نتیجه پاراسل جزو تفریحات خانوادگی است که برای همه اعضای خانواده جذاب است. همچنین می توانید بعد از پاراسل سواری، به تفریحات ساحلی کیش بپردازید.

عکس پاراسل کیش

عکس پاراسل کیش را در زیر مشاهده کنید.

آیا می توانیم عکس های خود را تهیه کنیم؟

بله، یک عکاس حرفه ای شما را همراهی می کند و از قایق از شما عکس های زیبا و جذاب می اندازد. به محض رسیدن به کلوپ، می توانید عکس ها و فیلم های خود را خریداری کنید. توجه کنید سایت کیشتو خدماتی در خصوص عکاسی ارائه نمی دهد و خودتان باید با عکاس پاراسل صحبت کنید.

زمان استفاده از پاراسل در کیش به چه صورت است؟

باید توجه داشته باشید ساحل های کیش در شب مناسب پاراسل سواری نیستند. پس ساعتی که شما می توانید به کلوپ دریایی برای پاراسل مراجعه کنید از ساعت 9 صبح تا ساعت 16 (قبل از غروب آفتاب) هست.

برای پاراسل کیش چه وسایلی لازم است؟

هیچ وسیله ای لازم نیست. گرچه کلوپ تفریحات دریایی کیش دوش و رختکن دارد و اگر مایل باشید می توانید از امکانات رختکن استفاده کنید.

پاراسل کیش
پاراسل کیش

خطرات پاراسل کیش

سوال دیگر گردشگران این است که آیا پاراسل خطری دارد؟ باید بگوییم خیر، پاراسل خطری ندارد. شما از کمربند ایمنی استفاده می کنید، علاوه بر این، شما جلیغه نجات پوشیدید. چتر پاراسل با استفاده از طناب محکمی به قایق وصل است. در نتیجه همه جوره امنیت برقرار است.

پاراسل جزیره کیش مناسب چه افرادی نمی باشد؟

خانم ها باردار، افراد با مشکلات قلبی، تنفسی و جسمی

تفریح پاراسل در جزیره کیش از تفریحات نامبروان و فوق العاده می باشد که شدیدا توصیه می کنیم تجربه اش کنید.